11 ідей адвент-календарів, які ви можете створити самостійно

Не дивлячись на неймовірно складний рік для всіх українців, наші дітки повинні відчути магію різдвяних свят. Саме з цією ідеєю в 19 сторіччі і було створено адвент-календар – календар зі зворотнім відліком до Різдва.

Принцип адвент-календаря в тому, що в ньому є завдання яке дітки виконують кожного дня та винагорода за його виконання (солодощі, фрукти, білет в кіно і т.д.). І таких завдань в класичному адвент-календарі 24, на день – по 1 завданню.

В цій статті ми поділимося не складними варіантами адвент-календарів, які ви можете створити власноруч з доступних матеріалів.

1.Подушка з завданнями

На подушку нашийте 24 карманчика з фетру, пронумеруйте їх (можна пришити дерев’яні циферки), в кожен з карманчиків покладіть записочку з завданням, день можна відмічати або маленькою дерев’яною прищіпкою, або невеличкою фігрукою з фетру на стрічці (як показано на фото)

2. Завдання на дерев”яній ялинці

З гілочок чи дощечок зробіть ялинку, прикрасьте новостворене дерево гірляндою, ялинковими прикрасами та ін. В 24 конвертики чи мішечки покладіть завдання та прикріпіть їх за допомогою двостороннього скотчу на “гілочки”, ще один варіант кріплення – підвісьте стрічку чи джутовий шпагат та прикріпіть до нього конвертики за допомогою декоративних прищіпок.

3. Адвент календар на фігурній основі

Якщо варіант з ялинкою здається вам надто складним, в якості основи можна обрати основу для ловця снів чи віночку. Для цього до основи прикріпіть 24 конвертики за допомогою прищіпок, додатково прикрасьте її різдвяним декором чи гілочками ялинки.

4. Ковпак гнома з завдяннями

З щільного кольорового паперу, картону чи паперу для скрапбукінгу зробіть конус та наповніть його пронумерованими мішечками з завданнями. Конус можна підвісити на стіну за допомогою стрічки чи джутового шпагату. В якості альтернативи конусу можна взяти новорічну шапку Санти;) Мішечки можна пошити самостійно або вже придбати готові варіанти.

5. Подарункові коробочки з завданнями

Візьміть 24 коробочки (бажано різні за розміром), покладіть до них завдання та нагороду за його виконання, обгорніть коробочку святковим подарунковми папером, пронумеруйте, прикрасьте дрібним декором (дерев’яними фігурками, гудзиками та ін.) та розкладіть на стол або ж розмістість на поличці.

Як варіант, з коробочок можна скласти ялинкую та прикріпити їх на двосторонній скотч до стіни.

  1. Адвент-календар в рамці

Для його створення вам знадобиться рамка з картини на яку потрібно натягнути джутовий шпагат. В невеликі ковертики покладіть завдання та бонуси за їх виконання, конверти прикріпіть за допомогою прищіпок до джутового шпагату. Рамку задекоруйте гірляндами чи різдвяними прикрасами за бажанням.

7. Пакуночки з завданнями
Візьміть крафт-пакетики, пронумеруйте маркером або приклейте декоративну циферку, покладіть в них завдання та подаруночок за їх виконання і заклейте стікером. Для більш святкового вигляду пакетики можна прикрасити гілочкою ялинки, дольками сушеного апельсину чи шишками. А для того, щоб пакетики не займали багато місця – складіть їх в попередньо задекоровану коробку чи плетений кошик або ж прикріпіть їх у формі ялинки на стіну за допомогою декоративного скотчу.

8. Ялинкові прикраси з завданнями.
На полотні чи щільному картоні намалюйте ялинку. Візьміть 24 пластикові прикраси для ялинки та маркером пронумеруйте їх, всередину покладіть завдання, подаруночок, додайте глітер або штучний сніг, щільно закрийте іграшку та в довільному порядку прикріпіть (можна за допомогою клею чи скотчу) до намальованої ялинки. Ще один вид адвент-календаря готовий)

  1. Завдання в пляшечці
    Для такого адвент-календаря вам знадобиться 24 невеличкі пляшечки. Напишіть завдання та бонус за його виконання, покладіть його в пляшечку, кожну пляшечку пронумеруйте маркером. Пляшечки можна підвісити на гілочку ялинки чи дерева або ж розставити їх на поличці.

10. Завдання на листівках

Роздрукуйте новорічні листівки або тематичні картинки з номерами, зі зворотнього боку напишіть завдання та бонус за його виконання, приклейте листівки до стіни декоративним скотчем.

11. Каленлдар-органайзер

З великого відрізу тканини зробіть настінне полотно з 24 кишеньками, пришийте до них циферки, дрібний декор та наповніть їх записочками з завданнями та подаруночками.

Маємо надію, що якийсь із цих варіантів адвент-календаря стане вам у нагоді і чекати на Різдво стане хоч трішечки приємніше ❤️

Джерело фото: Pinterest.com

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...

Комментарии

Залишити відповідь

You may also like...