Новорічна коробочка та листівка в техніці скрапбукінг
З першим снігом до зими залишається – всього нічого, і вже майже чутно різдвяні дзвіночки… Потрібно готуватися!
Тож ми підготували для вас універсальну упаковочку для подарунку чи солодощів в техніці скрапбукінг, яка приємно здивує та порадує вашу родину, дітей чи друзів, адже зроблене своїми руками – вносить стільки тепла!
Матеріали:
- картон А3 формату, щільністю 200г/м2 (для заготовки коробочки),
- якщо бажаєте ще й листівочку, то додатково ще А4 такого ж картону
- заготовка коробочки
- кольоровий папір А4 формату, два аркуші (в нашому випадку – червоний колір)
- папір для скрапбукінгу новорічної тематики розміром 30*30 см
- самовідновлюючий килимок
- ніж канцелярський
- ножиці
- паличка для згинів або спиця
- біла акрилова фарба або гуаш, кісточка
- металева лінійка
- олівець, гумка
- дирокіл канцелярський
- клей «Момент Кристал»
- клейовий пістолет
- шпагат або вощений шнур
Перш за все – прикладаємо нашу заготовку коробочки до картону та обводимо олівцем. Для зразка можна використати стару, минулорічну від свят або ж знайти в інтернеті. Моя коробка мала розміри кожного з чотирьох боків 9*10см., це важливо, бо якщо у вас більші розміри, ніж 10*10см. – то А3 формату не вистачить.
Вирізаємо також всі картинки з нашого аркушу вирізок, творчо розкладаємо декор на кожну з сторін.
Вирізаємо заготовки коробочки: більш прямі лінії з допомогою канцелярського ножа та металевої лінійки, складніші – ножицями. Тепер всі згини на старій коробці потрібно відтворити і на новій, це робимо під металеву лінійку та з допомогою палички для згинів. Або її можна замінити спицею для в`язання чи ручкою, що закінчилася, гострий предмет – прорве, зіпсує заготовку. Позгинати всі краї, сторони, дно в потрібному напрямку.
Щоб додати родзинки нашій коробці – можна її засніжити. Розвести сметанкової густини акрилову фарбу та забризкати щіточкою, можна навіть зубною. Дати висохнути.
Ми вже обрали чотири картинки на кожен бік, тепер потрібно їх красиво розмістити. Щоб вироби з скрапбукінгу мали об`ємний вигляд – потрібно чергувати активний малюнок з пасивним. Якщо коробочка однотонна, то наступний папір – активний (з великими кольоровими сніжками), далі – червоний однотонний (зелений та червоний – колір Різдва), і на завершення – різнобарвна картинка. Можна змінювати кольори, гамми, головне – сам принцип розміщення.
Червоний папір має висоту коробочки але вужчий за неї, відштовхувалися від розміру картинки. Прикладаємо всі картинки на червоний папір, з кожного краю залишаємо по 0,5см.
Заклеїти весь бік кольоровим папером не дуже вдала ідея, адже ми прагнемо об`ємності, до того ж в нас чудова засніжена основа, потрібно її зберегти і показати – тому і прямокутна форма підложок та відступи по 0,5см. від країв. Клеїмо картинки на червоний картон, вирізаємо і прикладаємо самий нижній аркуш на коробочку, компонуємо.
Клеїмо, наносимо «Момент Кристал» з кожного боку відступаючи 0,5см. від краю та навхрест для надійності.
Беремося за декорування додатковими елементами, паперові клеїмо Моментом, інші – клейовим пістолетом. Я обрала лисичку та зробила завиток зі шпагату. Також можна додавати сніжинки, дзвіночки, зірочки, жолуді, – все за вашим бажанням та фантазією.
Коли всі сторони коробочки задекоровані – можна склеїти шов, скласти дно та верх.
Виступаючий за краї декор краще додавати вже на складену коробочку, в мене це – хмаринки та шпагат.
Ще в мене був святковий напис який я пробила дироколом та з допомогою шпагату прив`язала до коробочки.
Також можна написати самостійно ім`я людини, привітання-побажання тому, кому подаруєте.
Можна до коробочки з подарунком чи солодощами додати листівочку, яку робити дуже легко: зігнути навпіл А4 такого ж картону як і коробка (красиво буде і цю заготовку засніжити), потім червоний картон (залишки, порвати чи рівні краї, порізані полоси – це на ваш смак), і картинку. Зверху можна прикрасити тими ж елементами, що й на коробці.
Красива упаковка подарунку та листівочка, виконана власноруч підкреслить важливість та любов до людини, котрій даруєте!
Це ж просто шматочок душі, старань, настрою і тепла!
Гарних вам свят та здійснення мрій!
Автор майстер-класу: Ковальчук Людмила
Майстер-клас підготовлений для HMStudio. Розміщення статті без вказання автора і посилання на першоджерело заборонено!