Сережки з полімерної глини “Сузір’я”. Майстер-клас
Фанатом зірок присвячується.. 😉 Прикраси ручної роботи завжди в тренді, тому пропонуємо вам створити сережки з полімерної глини які будуть актуальні в будь-яку пору року.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1364-1024x819.jpg)
Необхідні матеріали:
- полімерна глина синього, жовтого та білого кольорів
- катери кола двох різних діаметрів
- катер місяця та зірочки
- ніж для полімерної глини
- шило
- качалка
- скальпель
- дотс
- пуссети
- з’єдувальні кільця діаметром 1 см
- вузькогубці та плоскогубці
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1809-1024x682.jpg)
Змішуємо глину синього та білого кольору (білого потрібно зовсім трохи), але не повністю вмішуємо білу глину, потрібно щоб на синій глині залишались білі розводи. Розкатуємо качалкою пласт товщиною 3 мм.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1813-1024x681.jpg)
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1814-1024x673.jpg)
Катером вирізаємо чотири кола два великих і два поменьше, прибираємо зайву глину.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1816-1024x690.jpg)
За допомогою дотсу малюємо сузір’я а силіконовим пензлем (можна взяти зубочистку) проводимо ріні лінії.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1818-1024x684.jpg)
Розкатуємо глину жовтого кольору в пласт товщиною не більше 2 мм та вирізаємо катером зірочки та місяць ( якщо немає потрібного катеру можна це зробити за допомогою скальпеля).
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1819.jpg)
Розміщаємо місяць та зорі біля нашого сузір’я, робимо невеличкі отвори для фурнітури.
Запікаємо глину згідно інструкції (за необхідності, після запікання шліфуємо губкою).
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1821-1024x684.jpg)
З’єднуємо частини сережок між собою, для цього нам знадобиться 2 з’єднувальних кільця (краще діаметром 1 см), інструменти (в мене це вузькогубці та плоскогубці) та основи для сережок сережки-гвоздики з плоскою поверхнею.
З’єднувальним кільцем об’єднуємо велике та маленьке коло наших сережок, за допомогою епоксидної смоли або супер клею Момент Кристал приклеюємо основи для сережок.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1824-1024x690.jpg)
За бажанням можна покрити виріб лаком. Ось і все, сережки готові)
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_1364-1-1024x819.jpg)
Автор майстер-класу Діана Смілялин.
*Майстер-клас створено спеціально для HMStudio, публікація без посилання на першоджерело заборонена!