Як створити дзеркальний малюнок на склі
Хочете малювати дзеркальні візерунки на склі? Тоді без спрею MIRROR EFFECT від Cadence вам не обійтись 😉
Цей спрей для створення дзеркального ефекту від турецького виробника Сadence ідельно підходить для декору скляних виробів. Він легко наноситься, швидко висихає а після висихання поверхня виглядає як справжнє дзеркало.
Необхідні матеріали для створення малюнку на дзеркалі:
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed.jpg)
Перед початком роботи ту сторону скла, на яку ви будете розпилювати спрей, треба помити та знежирити. Наносити спрей необхідно тонким шаром на зворотний бік скляної поверхні на відстані 20-30 см. Прикладіть трафарет до скла та нанесіть спрей.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-1.jpg)
Час висихання фарби – 1 хвилина. Зверніть увагу! Фарба виготовлена на спиртовій основі, легкозаймиста. Після повного висихання спрею трафарет можна знімати.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-2-1.jpg)
Для того, щоб малюнок був більш виразним, в якості основи можна використати яскравий папір.
![](https://blog.hmstudio.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-3.jpg)
Автор ідеї Наталя Кривенко.